TURNIEJ DB

Wielki turniej DB

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-11-21 16:08:46

AcHiLLeS

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-21
Posty: 9
Punktów :   

>> RegUlAmiN <<

Mecze są rozgrywane na mojim serwie jezeli serw przestanie dzialac zostaje odwolany pojedynek lub przeniesiony na inny serwer.

Gramy na zasadach JotEmIego czyli ze 3 mapy gramy do 10 losujemy kto bedzie wybieralem mape lub strone.

Za przeklinanie , obrazanie innych lub przezywanie Admina itd. mecze beda przegrane walkowerem przez osobe ktora to robila.

Mecze beda typu cwierfinaly itp pojedynki beda losowane w danym dniu i wszystko bedzie wiadome... Zalezoi to ile bedzie graczy jezeli bedzie np. 8 beda cwiercfinaly jezeli bedzie ok.  30 to moze to nieco dluzej potrwac x)

                                 POZRAWIAM AcHiLLeS!!!!!

Offline

 

#2 2008-11-21 21:58:13

Vanquisch ~ak~FS~

Nowy użytkownik

10536822
Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 2008-11-21
Posty: 2
Punktów :   
WWW

Re: >> RegUlAmiN <<

Ściągnij sobie Firefox'a, poprawia błędy w pisowni...
Ale do reguł nic nie mam

Offline

 

#3 2008-11-21 23:23:11

Daddy

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-21
Posty: 2
Punktów :   

Re: >> RegUlAmiN <<

Kto będzie sędziować? Na jakim serwie? Co w przypadku hitów, admin kill czy gramy dalej?

Offline

 

#4 2008-11-22 09:29:59

AcHiLLeS

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-21
Posty: 9
Punktów :   

Re: >> RegUlAmiN <<

Moj serw bede szczery ma duze laggi ale ja jako admin lagow niemam i widze czy bedzie hit jak bedzie to zabijam osobe ale jezeli ktos bedzi krzyczal ze oszukuje czy cos odrazu wylatuje ... ja niemam laggow wiec bedzie spoko

Offline

 

#5 2008-11-22 14:54:19

JotEmI

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 1
Punktów :   

Re: >> RegUlAmiN <<

AcHiLLeS bez obrazy, ale jesteś idiotą bo inaczej się nie da tego określić. Co z tego, że ty masz ping 0, jak inni gracze lagują i ich grę będziesz obserwował przez pryzmat ich lagowania. To, że ty nie lagujesz w żaden sposób nie wpływa na rozgrywkę osób z lagiem. Skoro osoba z dużym opóźnieniem wysyła pakiety do serwer to ty też będziesz widział jego grę z tym opóźnieniem. Jeśli nie potrafisz zrozumieć o czym mówię to spróbuję wyjaśnić to na prostym przykładzie. Powiedzmy, że odbywa się wyścig samochodowy, a ty jesteś sędzią. Problem jest taki, że zielone światło (sygnał do startu) zapala się dla każdgo auto w różnym czasie, w związku z czym poszczególne samochody startują z różnym opóźnieniem. Jak teraz stwierdzisz kto wygrał? Ten kto dojedzie pierwszy? A jeśli drugi samochód na mecie będzie gorszy o czas opóźnienia jego światła względem samochodu, który wygrał? Musiałbyś znać dokładne czasy uzyskane przez poszczególne samochody, a także opóźnienie z jakim wystartowali. Posiadasz jedynie zmierzony czas przejazdu, brak danych na temat opóźnienia. Ergo nie możesz zdecydować kto wygrał. Polecam poznanie podstaw sieci komputerowych przed skorzystaniem z Internetu.

Offline

 

#6 2008-11-28 23:17:18

AcHiLLeS

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-21
Posty: 9
Punktów :   

Re: >> RegUlAmiN <<

Jotek ... -.- nieprzyzywaj od idioty... idioto... serw bedzie inny na ktorym niema lagow turniej niedlugo sie zaczyna cya

Offline

 

#7 2008-11-30 02:37:33

viru

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 2
Punktów :   

Re: >> RegUlAmiN <<

czyli kiedy ;p

Offline

 

#8 2008-11-30 09:27:50

KnIfE

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 3
Punktów :   

Re: >> RegUlAmiN <<

Achilles ja bym mogl pomóc na stronce, mam server, wogule moglbym byc organizatorem

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.holydestruction.pun.pl www.pokefajer.pun.pl www.agromex.pun.pl www.finans2010.pun.pl www.narutorpgarena.pun.pl